Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerklanach, ul. Strażacka 1, 44-266 Świerklany, tel. 32 430 42 54, e-mail: ops@swierklany.pl, ePUAP: /OPSSwierklany/SkrytkaESP

Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi. Dane będą przechowywane przez okres potrzebny do udzielenia odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi dane mogą być przechowywane przez dłuższy okres jeżeli będzie to wymagane przez przepisy prawa lub będzie potrzebne do realizowania interesu publicznego.

Po przesłaniu nam swoich danych masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia skargi do Organu Kontrolującego, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Dane będą przekazywane innym odbiorcom wyłącznie w przypadku wystąpienia obowiązku prawnego.

 

Formularz kontaktowy

KontaktTwój numer IP: 54.146.98.143 | ec2-54-146-98-143.compute-1.amazonaws.com |

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne.
Dla przykładu: 2+1 daje 3.


Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-07
Data publikacji:2016-02-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3901